  • CDR32BP221BKUSMT
CDR32BP221BKUSMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP221BKUSMT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP221BKUSMT
Package:
1206
Datasheet:
Description:
220pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP221BKUSMT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm