  • CDR32BP221BKMRAB
CDR32BP221BKMRAB
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP221BKMRAB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP221BKMRAB
Package:
1206
Datasheet:
Description:
220pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP221BKMRAB
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm