  • CDR32BP220BFWSMB
CDR32BP220BFWSMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP220BFWSMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP220BFWSMB
Package:
1206
Datasheet:
Description:
22pF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP220BFWSMB
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
    1206
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm