  • CDR32BP102BJWMMB
CDR32BP102BJWMMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP102BJWMMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP102BJWMMB
Datasheet:
Description:
1nF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP102BJWMMB
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm