  • CDR31BX272BKWSMJ
CDR31BX272BKWSMJ
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX272BKWSMJ
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BX272BKWSMJ
Package:
0805
Datasheet:
Description:
2.7nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX272BKWSMJ
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.7nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm