  • CDR31BX103AMZSMR
CDR31BX103AMZSMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX103AMZSMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BX103AMZSMR
Description:
10nF Ceramic Capacitor 20% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX103AMZSMR
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm