  • CDR31BP181BFWRMJ
CDR31BP181BFWRMJ
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP181BFWRMJ
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP181BFWRMJ
Description:
180pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP181BFWRMJ
    0805
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    180pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm