  • CDR31BP120BJZMMB
CDR31BP120BJZMMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BP120BJZMMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BP120BJZMMB
Package:
0805
Datasheet:
Description:
12pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BP120BJZMMB
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    12pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm