  • CDR12BP102AKSR
CDR12BP102AKSR
advertisement
Manufacturer No:
CDR12BP102AKSR
HK JDW NO:
5781-CDR12BP102AKSR
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Surface Mount, 0606, CHIP