  • CDR02BX223AKWM\M250
CDR02BX223AKWM\M250
advertisement
Manufacturer No:
CDR02BX223AKWM\M250
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR02BX223AKWM\M250
Description:
22nF Ceramic Capacitor 10% 1805
Step5Bar-code shipping tag
CDR02BX223AKWM\M250
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    1805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.57mm