  • CCSMA26.5-MM-086-12
CCSMA26.5-MM-086-12
advertisement
Manufacturer No:
CCSMA26.5-MM-086-12
Manufacturer:
Crystek Corporation
HK JDW NO:
198-CCSMA26.5-MM-086-12
Package:
SMA
Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .086 12"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CCSMA26.5-MM-086-12
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    SMA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Silver
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Polarity
    Normal
  • Cable Type
    Hand Formable .086
  • Impedance
    50Ohms
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Frequency (Max)
    26.5GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Connector Type A
    Plug, SMA
  • Connector Type B
    Plug, SMA
  • Gender Type A
    Male
  • Gender Type B
    Male
  • Length
    12.00 304.80mm