  • CCF5027K4FLR36
CCF5027K4FLR36
advertisement
Manufacturer No:
CCF5027K4FLR36
HK JDW NO:
866-CCF5027K4FLR36
Description:
Through Hole 27.4kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CCF5027K4FLR36
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    500 ppm/°C
  • Resistance
    27.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    165°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    330mW
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Diameter
    1.57mm
  • Length
    3.63mm