  • CC630SAD100
CC630SAD100
advertisement
Manufacturer No:
CC630SAD100
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
HK JDW NO:
144-CC630SAD100
Package:
Datasheet:
CC630SAD100
Description:
3P CONT S 100 VAC/DC 2NO2NC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CC630SAD100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount, DIN Rail
  • Operating Temperature
    -5°C~60°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    CC
  • Feature
    Auxiliary Contacts
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination Style
    Screw Terminal
  • Operating Supply Voltage
    690V