  • CC32/4SA240
CC32/4SA240
advertisement
Manufacturer No:
CC32/4SA240
HK JDW NO:
144-CC32/4SA240
Description:
RLY CONT 4P 240V 50/60HZ NO AUX
Step5Bar-code shipping tag
CC32/4SA240
  • Operating Temperature
    -5°C~60°C
  • Coil Voltage
    240VAC
  • Switching Voltage
    690VAC -Max
  • Must Operate Voltage
    204VAC
  • Contact Rating (Current)
    32A
  • Must Release Voltage
    72VAC