  • CC225/4SA500
CC225/4SA500
advertisement
Manufacturer No:
CC225/4SA500
HK JDW NO:
144-CC225/4SA500
Description:
RLY CONT 4P 500V 50/60HZ 2NO/2NC
Step5Bar-code shipping tag
CC225/4SA500
  • Operating Temperature
    -5°C~60°C
  • Coil Voltage
    500VAC
  • Switching Voltage
    690VAC -Max
  • Must Operate Voltage
    425VAC
  • Contact Rating (Current)
    225A
  • Must Release Voltage
    150VAC