  • CC22/4SD24
CC22/4SD24
advertisement
Manufacturer No:
CC22/4SD24
HK JDW NO:
144-CC22/4SD24
Description:
RLY CONT 4P 24V DC NO AUX
Step5Bar-code shipping tag
CC22/4SD24
  • Operating Temperature
    -5°C~60°C
    4PST-NO (4 Form A)
  • Operate Time
    35ms
  • Coil Voltage
    24VDC
  • Switching Voltage
    690VAC -Max
  • Release Time
    4ms
  • Must Operate Voltage
    16.8VDC
  • Contact Rating (Current)
    22A
  • Must Release Voltage
    2.4VDC