  • CC18/4SA480-60HZ
CC18/4SA480-60HZ
advertisement
Manufacturer No:
CC18/4SA480-60HZ
HK JDW NO:
144-CC18/4SA480-60HZ
Description:
RLY CONT 4P 480V 60HZ NO AUX
Step5Bar-code shipping tag
CC18/4SA480-60HZ
  • Operating Temperature
    -5°C~60°C
  • Coil Voltage
    480VAC
  • Switching Voltage
    690VAC -Max
  • Must Operate Voltage
    408VAC
  • Contact Rating (Current)
    18A
  • Must Release Voltage
    144VAC
  • Coil Voltage (AC)
    480V