  • CC18/4SA24
CC18/4SA24
advertisement
Manufacturer No:
CC18/4SA24
HK JDW NO:
144-CC18/4SA24
Description:
RLY CONT 4P 24V 50/60HZ NO AUX
Step5Bar-code shipping tag
CC18/4SA24
  • Operating Temperature
    -5°C~60°C
  • Coil Voltage
    24VAC
  • Switching Voltage
    690VAC -Max
  • Must Operate Voltage
    20.4VAC
  • Contact Rating (Current)
    18A
  • Must Release Voltage
    7.2VAC