  • CC18/4SA220
CC18/4SA220
advertisement
Manufacturer No:
CC18/4SA220
HK JDW NO:
144-CC18/4SA220
Description:
RLY CONT 4P 220V 50/60HZ NO AUX
Step5Bar-code shipping tag
CC18/4SA220
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -5°C~60°C
  • Coil Voltage
    220VAC
  • Switching Voltage
    690VAC -Max
  • Must Operate Voltage
    187VAC
  • Contact Rating (Current)
    18A
  • Must Release Voltage
    66VAC
  • Coil Voltage (AC)
    220V