  • CB3LV-5I-19M4400
CB3LV-5I-19M4400
advertisement
Manufacturer No:
CB3LV-5I-19M4400
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-CB3LV-5I-19M4400
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
CB3LV-5I-19M4400
Step5Bar-code shipping tag
CB3LV-5I-19M4400
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Contact Plating
    Gold
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2008
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    19.44MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    12mA
  • Height
    1.8034mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm