  • CAR6LF-V-12K75-BT
CAR6LF-V-12K75-BT
advertisement
Manufacturer No:
CAR6LF-V-12K75-BT
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-CAR6LF-V-12K75-BT
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
Through Hole 12.75kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CAR6LF-V-12K75-BT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    12.75kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    10mm