  • CAA-7.3728-20-1520-R
CAA-7.3728-20-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
CAA-7.3728-20-1520-R
HK JDW NO:
3033-CAA-7.3728-20-1520-R
Package:
Description:
Crystal 7.3728MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R