  • CA50C33E3IMT
CA50C33E3IMT
advertisement
Manufacturer No:
CA50C33E3IMT
HK JDW NO:
221-CA50C33E3IMT
Datasheet:
CA50C33E3IMT
Step5Bar-code shipping tag
CA50C33E3IMT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    33.333MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    33.333MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm