  • CA50C15625INT
CA50C15625INT
advertisement
Manufacturer No:
CA50C15625INT
HK JDW NO:
221-CA50C15625INT
Datasheet:
CA50C15625INT
Step5Bar-code shipping tag
CA50C15625INT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Rise Time-Max
    5ns
  • Fall Time-Max
    5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm