  • CA50C1472GMT
CA50C1472GMT
advertisement
Manufacturer No:
CA50C1472GMT
HK JDW NO:
221-CA50C1472GMT
Datasheet:
CA50C1472GMT
Step5Bar-code shipping tag
CA50C1472GMT
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • Rise Time-Max
    5ns
  • Fall Time-Max
    5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm