  • CA45-D-10V-220ΜF-K
CA45-D-10V-220ΜF-K
advertisement
Manufacturer No:
CA45-D-10V-220ΜF-K
Manufacturer:
TORCH
HK JDW NO:
16149-CA45-D-10V-220ΜF-K
Package:
Datasheet:
Description:
220uF 10V -55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz ±10% CASE-D_7343 Tantalum Capacitors ROHS