  • CA25C3205ILT
CA25C3205ILT
advertisement
Manufacturer No:
CA25C3205ILT
HK JDW NO:
221-CA25C3205ILT
Datasheet:
CA25C3205ILT
Step5Bar-code shipping tag
CA25C3205ILT
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm