  • C410C224M5U5TATR
C410C224M5U5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C410C224M5U5TATR
HK JDW NO:
417-C410C224M5U5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
220nF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C410C224M5U5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Dielectric
    Z5U
  • Length
    4.32mm