  • C3E-26.000-12-1010-X
C3E-26.000-12-1010-X
advertisement
Manufacturer No:
C3E-26.000-12-1010-X
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-C3E-26.000-12-1010-X
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
C3E-26.000-12-1010-X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Accuracy
    0.001 %
  • Series Resistance
    100Ohm
  • Height
    750μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm