  • C3E-22.1184-8-1520-R
C3E-22.1184-8-1520-R
advertisement
Manufacturer No:
C3E-22.1184-8-1520-R
HK JDW NO:
3033-C3E-22.1184-8-1520-R
Package:
Description:
Crystal 22.1184MHz ±15ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R