  • C333C224M1U5TATR
C333C224M1U5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C333C224M1U5TATR
HK JDW NO:
417-C333C224M1U5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
C333C224M1U5TATR
Description:
220nF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C333C224M1U5TATR
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2008
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    3.81mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Length
    7.62mm