  • C323C473M5R5TATR
C323C473M5R5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C323C473M5R5TATR
HK JDW NO:
417-C323C473M5R5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
47nF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C323C473M5R5TATR
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Dipped
  • Published
    2008
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47nF
  • Depth
    3.18mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    5.08mm