  • C322J154J60C450
C322J154J60C450
advertisement
Manufacturer No:
C322J154J60C450
Manufacturer:
XIAMEN FARATRONIC
HK JDW NO:
15994-C322J154J60C450
Package:
Datasheet:
Description:
±5% 630V 0.15uF -55℃~+105℃ CBB capacitor Radial Leaded,P=15mm Film Capacitors ROHS