  • C322C100J1G5TATR
C322C100J1G5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C322C100J1G5TATR
HK JDW NO:
417-C322C100J1G5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
10pF Ceramic Capacitor 5% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C322C100J1G5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10pF
  • Depth
    3.18mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    5.08mm