  • C320C222K1R5TATR
C320C222K1R5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C320C222K1R5TATR
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-C320C222K1R5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C320C222K1R5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Depth
    3.18mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    5.08mm