  • C317C683M5U5TATR
C317C683M5U5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C317C683M5U5TATR
HK JDW NO:
417-C317C683M5U5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
68nF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C317C683M5U5TATR
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2008
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    68nF
  • Depth
    2.54mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Length
    3.81mm