  • C312J104K6SC000
C312J104K6SC000
advertisement
Manufacturer No:
C312J104K6SC000
Manufacturer:
XIAMEN FARATRONIC
HK JDW NO:
15994-C312J104K6SC000
Package:
Datasheet:
Description:
100nF -40℃~+105℃ ±10% 630V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS