  • C2E-18.080-8-50100-X1-R
C2E-18.080-8-50100-X1-R
advertisement
Manufacturer No:
C2E-18.080-8-50100-X1-R
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-C2E-18.080-8-50100-X1-R
Package:
Description:
Crystal 18.08MHz ±50ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R