  • C1E-32.000-8-1515-R
C1E-32.000-8-1515-R
advertisement
Manufacturer No:
C1E-32.000-8-1515-R
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-C1E-32.000-8-1515-R
Package:
Description:
Crystal 32MHz ±15ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R