  • C1825N394K5XSHTM
C1825N394K5XSHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1825N394K5XSHTM
HK JDW NO:
417-C1825N394K5XSHTM
Description:
390nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
C1825N394K5XSHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    390nF
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm