  • C1812N472K1GMH
C1812N472K1GMH
advertisement
Manufacturer No:
C1812N472K1GMH
HK JDW NO:
417-C1812N472K1GMH
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812N472K1GMH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm