  • C1812N103F5GSH
C1812N103F5GSH
advertisement
Manufacturer No:
C1812N103F5GSH
HK JDW NO:
417-C1812N103F5GSH
Package:
1812
Datasheet:
Description:
10nF Ceramic Capacitor 1% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812N103F5GSH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm