  • C1805P271J1GRH
C1805P271J1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1805P271J1GRH
HK JDW NO:
417-C1805P271J1GRH
Description:
270pF Ceramic Capacitor 5% 1805
Step5Bar-code shipping tag
C1805P271J1GRH
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    270pF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.57mm