  • C16-40.000-8-1015-R
C16-40.000-8-1015-R
advertisement
Manufacturer No:
C16-40.000-8-1015-R
Manufacturer:
Aker Technology
HK JDW NO:
3033-C16-40.000-8-1015-R
Package:
Description:
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R