  • C1210N104M5XRHTM
C1210N104M5XRHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1210N104M5XRHTM
HK JDW NO:
417-C1210N104M5XRHTM
Package:
1210
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 20% 1210
Step5Bar-code shipping tag
C1210N104M5XRHTM
  • Package / Case
    1210
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm