  • C1206N911J1GRL7189
C1206N911J1GRL7189
advertisement
Manufacturer No:
C1206N911J1GRL7189
HK JDW NO:
417-C1206N911J1GRL7189
Package:
1206
Datasheet:
Description:
910pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N911J1GRL7189
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    910pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm