  • C1206C334M4VAC7800
C1206C334M4VAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C1206C334M4VAC7800
HK JDW NO:
417-C1206C334M4VAC7800
Package:
1206
Description:
330nF Ceramic Capacitor 20% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206C334M4VAC7800
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Dielectric Material
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    16V
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    Y5V
  • Height
    780μm
  • Length
    3.2mm