  • C114G101J1G5CA7200
C114G101J1G5CA7200
advertisement
Manufacturer No:
C114G101J1G5CA7200
HK JDW NO:
417-C114G101J1G5CA7200
Description:
100pF Ceramic Capacitor 5% Axial
Step5Bar-code shipping tag
C114G101J1G5CA7200
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    4.06mm