  • C0805P470K1GPCTM
C0805P470K1GPCTM
advertisement
Manufacturer No:
C0805P470K1GPCTM
HK JDW NO:
417-C0805P470K1GPCTM
Description:
47pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805P470K1GPCTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47pF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2.03mm