  • C0805N471K1GSHTM
C0805N471K1GSHTM
advertisement
Manufacturer No:
C0805N471K1GSHTM
HK JDW NO:
417-C0805N471K1GSHTM
Description:
470pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805N471K1GSHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm